Trasa naszej wyprawy przebiegała następująco:
Dąbrowa Górnicza – Chałupki – Ceskie Budejovice – Passau – Monachium – Bregenz – Vaduz – Zurich – Biel (Bienne) – Berno – Andermatt – Tiefencastel – La Punt – Merano – Bolzano – Cortina d’ Ampezzo – Lienz – Salzburg – Linz – Brno – Zebrzydowice – Dabrowa Górnicza
Noclegi:
Aby powiększyć mapę, kliknij: